Aplikácia na drevený podklad

Schodiskový systém TOPSTEP ponúka kompletné riešenie pre obklad a  renováciu drevených schodísk bez búrania a veľkých stavebných úprav.

Použitím hliníkovej lišty rieši systém TOPSTEP problém s vyrovnaním hrany schodu. Vyrovnanie výškových nerovností rieši nízkoexpanzná polyuretánová pena, ktorá zabraňuje vŕzganiu a  iným nepríjemným zvukom. Celý podklad je spevnený skrutkami, lepidlom a penou.

Aplikácia na betónový podklad

Betónové monolity sú veľmi obľúbené pre svoju stabilitu a predstavujú univerzálny podklad pre schodisko.

Vďaka vysokej kvalite materiálu a  spracovaniu je systém TOPSTEP najvhodnejším materiálom na obklad betónových schodísk. Schodisko sa stáva dominantným prvkom interiéru. Pri aplikácii na betónový podklad sa hliníková lišta upevňuje pomocou príchytiek do podkladu.

Aplikácia na kovový podklad

Využitie systému TOPSTEP na obklad kovových konštrukcií prináša väčšiu variabilitu riešenia schodiska a možnosť použiť schodový profil bez podstupnice. Schodisko sa opticky prevzdušní a získa tým elegantný vzhľad.

Pri aplikácii sa hliníková lišta upevňuje pomocou metrických skrutiek, prípadne matíc.  Na fixáciu schodového profilu sa používa špeciálny lepiaci tmel.

Aplikácia na ostatné materiály

Schodiskový systém TOPSTEP ponúka kompletné riešenie na obklad a renováciu schodísk z teraca, kameňa, a to bez búrania a veľkých stavebných úprav.

Použitím hliníkovej lišty rieši systém TOPSTEP problém s  vyrovnaním hrany schodu. Vyrovnanie výškových nerovností rieši nízkoexpanzná polyuretánová pena, ktorá taktiež znižuje stupajovú hlučnosť. Hliníková lišta je prichytená pomocou príchytiek a skrutiek.

 

Ponúkame kvalitné schodisko,
okenné parapety a ďalšie
postformované polotovary.
Vďaka širokému sortimentu výrobkov
ponúkame celý rad riešení.

 

Sleduj nás na sociálnych sieťach

Nenašli ste to,
čo ste hľadali?
Možno chcete:

 

Produkty
Dekory
Technické informácie
Inšpirácia
Kontakty
Zásady spracovania osobných údajov

 

 

 

Pre ďalšie informácie nás kontaktujte
na tomto telefónnom čísle:
+420 777 717 112

 

V prípade otázok sme
Vám kedykoľvek k dispozícii na
tejto emailovej adrese:  topstep@topset.cz